Facebook

Reklāmas kostīmu ražošana

Reklāmas kostīms – viena no reklāmas formām, kas reprezentē uzņēmumu, preci vai pakalpojumu. Mēs esam oriģināli, radoši un novatoriski, saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes reklāmas kostīmus. Izgatavojot reklāmas kostīmus, orientējamies nevis uz daudzumu, bet kvalitāti. Mēs cenšamies, lai otra tāda kostīma nebūtu. Profesionāli, radoši dizaineri un ražotāji, kas prot savu darbu, izgatavos īpašu reklāmas kostīmu vienā eksemplārā.

Reklāmas kostīmu ražošanai tiek izmantoti visaugstākās kvalitātes materiāli. Lai kostīms atbilstu klienta vajadzībām, sniedzam iespēju izvēlēties patīkamu auduma tipu, krāsu no plašas krāsu gammas vai citus apdares elementus. Bez visa tā, ja ir nepieciešams, reklāmas kostīmiem var uzšūt vēlamo logotipu, zīmi, uzrakstu vai citu vajadzīgu simbolu.

Reklāmas kostīmus neimportējam no ārzemēm, bet ražojam uz vietas. Tā ne vien nerodas nekādas piegādes problēmas, bet tiek ietaupīts arī klientu laiks.

Mūsu ilggadīgā pieredze, augstā darbinieku kvalifikācija, īpašās darba metodes ļauj sasniegt vislabākos rezultātus un garantēt augstu izstrādājumu kvalitāti.

Preparation of a sketch for a promotional costume €150,00 Order

Vairāk reklāmas kostīmu

reklaminiai_kostiumai_persil_meskiukas.jpgreklaminiai_kostiumai_actimel.jpg

reklaminis-kostiumas-feniksas-4_1.jpgsplius_reklaminis_charlie_pizza.jpg